1.    
  2.     Про зачіски дорослих дам

Про зачіски дорослих дам

28.09.2017

Жінка завжди повинна виглядати чудово, не дивлячись на свій вік. Але для кожного життєвого періоду існують свої критерії. Тому жінки «бальзаківського віку» повинні знати, що їм на даному життєвому етапі вигідно підкреслити у своїй зовнішності, а що, навпаки, завуалювати, яку зачіску вибрати, щоб виглядати молодше. Але у всьому має бути відчуття міри. Тому, завжди варто прислухатися до порад перукарів.

Якщо вам трохи за 40

Коли жінці трохи за сорок, вона починає розуміти, що роки летять з невблаганною швидкістю.

Її вже хвилює, як укласти волосся, щоб прикрити зморшки на лобі, що зробити, щоб складки навколо рота і очей стали менш помітними. Багато, вирішуючи ці проблеми, забувають про наступних  правилах: зачіска повинна повністю відповідати формі особи, віком, соціальним положенням і, саме головне — забезпечувати жінці упевненість в собі.

Як не прикро, але молодість   не вічна. У житті кожної жінки настає момент в’янення. І уникнути його ніяк неможливо. Тому свій вік треба сприймати, як природний і неминучий процес.

не варто кидатися в крайнощі, це: зайвими колірними гамами привертати до себе увагу або, навпаки, перетворитися на сіру мишку, переставшую стежити за собою. В будь-якому віці жінка — красива! Тільки ця краса починає вимагати більше догляду!

Сорокарічні дами — дуже жіночні, у них з’являється певний шарм, відчувається їх зрілість. А це означає, що вони досягли елегантного віку! І саме зараз їм дуже необхідна правильно підібрана зачіска і свій стиль.

Яку зачіску вибрати?

Багато хто вважають, що дами цього віку повинні носити тільки коротку стрижку. Сміємо завірити, що це — не так. Стрижка зможе прикрасити жінку, якщо у неї дрібні або великі риси обличчя, добре оформлена лінія підборіддя, чіткий малюнок брів, красива шия і голова правильної форми.

Але треба пам’ятати, що стрижка завжди повинна бути добре укладена, поєднуватися зі стилем одягу, манікюром і способом життя. Якщо особливості характеру дами, її риси особи мають іншу спрямованість, то довжину волосся і зачіску слід підбирати відповідно до її зовнішнього вигляду і манер поведінки.

Волосся у вигляді жінки мають першорядне значення. Коли вони здорові і доглянуті, чарівність представниці прекрасної статі значно посилюється.

Додатковий догляд

Не секрет, що з роками волосся тьмяніють і стають ламкими. Тому їм потрібен додатковий догляд: раз в тиждень за півгодини до миття голови на кінці волосся наноситься підігріте оливкова олія, регулярно підстригаються посічені кінчики волосся.

Можна змінити колір волосся. Це освіжить образ і допоможе приховати з’являється сивину. Блондинкам підійде легке мелірування, а брюнетки виглядають благородно, маючи в волоссі кілька карамельних або медових пасом. Багатьом підійде освітлення волосся на один-два тони.

Відмінним варіантом для жінок, кому за сорок, буде багатошарова стрижка. Вона   ефектна і надає великий обсяг будь волоссю.

Якщо жінка хоче виглядати спокусливо, то їй підійдуть хвилясте волосся, пружні кучері або легкі локони.

Відсвяткувавши золотий ювілей

П’ятдесятирічна жінка — це мама, дружина і бабуся. І все це до багато чого зобов’язує! Жінка в такому віці швидко приймає сигнал до дій і починає активно стежити за своєю зовнішністю, блищати елегантністю, успішністю і красою.

П’ятдесятирічна дама добре виглядає з середньою довжиною волосся. Їх можна забрати в пучок або просто розпустити. З них легко робити цікаві зачіски.

Жінкам, які переступили п’ятдесятирічний кордон, підійдуть і багатошарові стрижки. Вони легко укладаються і допомагають приховати дрібні недоліки особи.

В цьому віці необхідно пам’ятати, що світле волосся — молодят, а темні — старять. При фарбуванні слід підбирати тон волосся відповідний кольору очей і відтінку шкіри, наприклад: жінці з «теплими» очима підійде відтінок блонда, зелені, сірі і блакитні очі заграють з рудим волоссям. Темний колір волосся підійде енергійним, діловим жінкам, які ведуть активний спосіб життя.

Тим, кому за п’ятдесят, необхідно підбирати модні, але прості стрижки і зачіски, щоб не виглядати старомодними.

Зачіски для літніх дам

Шістдесятирічну жінку відрізняє хороший смак, стриманість, почуття стилю і міри. Кращим рішенням для неї є коротка стрижка, на основі якої можна робити різноманітні укладання.

Коротка стрижка значно спрощує догляд за волоссям і завжди виглядає сучасно.

Якщо жінка віддає перевагу локони, то необхідно стежити за їх довжиною, щоб вони не виростали довше плечей, інакше акцент з особи перенесеться на шию.

Літня жінка може зібрати волосся в пучок, вузол або «мушлю». А це завжди виглядає добре, модно і стильно.

І наостанок

Яку б зачіску не вибрала жінка, якого б кольору не були її волосся, красивою зробить її почуття власної гідності. Тоді вона завжди буде потрібною, важливою і привабливою.

А зачіска — це тільки штрих в її образі, додає краси, жіночності та чарівності.

І пам’ятайте, що вік — це стан тіла, а не душі! Так будьте ж щасливі і завжди молоді душею!

Написати коментар