1.    
  2.     Перукар плюси і мінуси професії

Перукар плюси і мінуси професії

Перукар — досить захоплююча і не проста професія. Вона дуже поширена серед жінок, адже кожна робить зачіски, стрижки, фарбування.

У кожному місті божевільна кількість перукарів, але все ж не знаєш кому коштувати довірити свій зовнішній вигляд. Людина, що любить свою професію безумовно буде робити все ідеально і чітко слідувати бажанням клієнта, якщо ж чоловік, навпаки, не в захваті від своєї професії і працює тому що треба, то тут як не старайся, результат може вийде далеко не такий, який ви просили. Така професія хоч і дуже цікава, варто задуматися про всі можливі плюси і мінуси професії перукаря, і зараз ми їх розберемо.

Плюси:

  • затребуваність. У перукарів вона дуже висока, особливо якщо фахівець вкрай талановитий
  • заробітна плата. Коли клієнти бачать на своїй голові те, що вони хотіли побачити і навіть краще, вони готові платити будь-які гроші. Одне тільки вимога — акуратність;
    навчання. Тут все просто, віковий ценз необмежений. Ніколи не пізно освоїти нову професію, відвідати майстер-класи і навчальні програми;
  • громадська діяльність. Можливість брати участь у конкурсах краси і отримувати хороші знання і навики;
  • приватний прийом. Якщо ви вже маєте достатньо навичок і володіє великою кількістю знань, цілком можна працювати тільки на себе, відкриття власного кабінету для вас не складе труднощів. А можна і зовсім проводити майстер-класи, тут і ще додатковий заробіток.

Мінуси:

  • страх. Коли ви боїтеся зробити щось не так, у вас починають трястися руки і хочеш не хочеш, вийде не дуже добре, адже професія вимагає чіткості та акуратності. Тут важливо швидко заспокоїться і вміти володіти своїми емоціями;
  • конкуренція. Як говорили вище, затребуваність професії перукар дуже висока і, виходячи з цього, висока і конкуренція;
  • витрати. Дороге обладнання, матеріали та інструменти. Тут треба мати величезну кількість всього: ножиці, гребінці і так далі і не забувайте про освіту. Заздалегідь подумайте про навчання з професії перукар.

Що стосується обладнання: фен, плойки, електричні бритви, машинки для стрижений і багато іншого. А поганими матеріалами і зовсім працювати не варто, інакше клієнт до вас просто напросто не повернеться.

Така професія може зійти і за звичайну підробіток, а якщо людині це приносить величезне задоволення, то й зовсім зійде за постійне місце роботи.

Теперь поговоримо більш докладно про конкуренцію. Раніше перукарями переважно були тільки дівчата, але зараз ситуація різко змінюється. Чоловіки теж хочуть стежити за своєю зовнішністю. і все частіше звертаються до послуг так званих барберов.

Барбер – це людина, якій сучасний чоловік сміливо може довірити свій образ: стрижку, оформлення вусів, бороди або побалувати себе королівським голінням. Барбер допоможе вибрати догляд і стайлінг для волосся, порекомендує підходить до типу зовнішності укладання та ідеальну бороду.

Всі ми знаємо, що чоловіка краще розуміє чоловік, а значить і довіряє теж чоловікові. З цього можна зрозуміти, що професія барбера набирає велику популярність, а значить конкуренція з звичайними салонами краси зростає і якщо ви чоловік, то вам буде простіше знайти роботу в чоловічому салоні (барбершопі).
Звичайно для цього вам потрібно бути не просто любителем, а жити цією професією, вміти слухати клієнта і зуміти запропонувати йому саме те, що він хоче отримати і в ідеалі після першого відвідування стати вашим постійним клієнтом.

Робота барбером вимагає відповідних знань. Існують різні способи отримати відповідну освіту. Це і курси перукарського мистецтва у вашому сусідньому місті, а існує навчання і за кордоном. Такі знання цінуються набагато більше і вас з великим задоволенням візьмуть в будь-салон, який ви виберете самі.

Так само набирають популярність дитячі перукарні. В основному такі дитячі салони краси обладнані всім необхідним, щоб дитина не боялася майстра, розслабився і його спокійно могли підстригти. Ця робота вимагає ще більшого терпіння ніж робота з дорослими людьми. вам потрібно бути ще більш чуйним і обережним коли у вашому кріслі сидить маленький клієнт готовий у будь-яку хвилину заревіти. Тому завжди нарозхват хороший дитячий перукар, який знайде підхід до будь-якій дитині.

Написати коментар