1.    
  2.     Чоловікам подобаються волосся

Чоловікам подобаються волосся

25.09.2017

Чому-то ми, жінки, вважаємо, що абсолютно всі представники сильної статі в першу чергу звертають увагу на бюст і довжину ніг. Нещодавно один з європейських виробників косметичних засобів провів дослідження і довів, що більшість чоловіків, знайомлячись з дівчиною, особливо відзначають зовсім не фігуру та інші кола, а волосся. Адже доглянуті волосся справедливо говорять про красу жінки, а також про її акуратності.

Люди завжди надавали великого значення своїй зачісці. У стані волосся ми бачимо, щасливий чи людина, любить він себе… З волоссям асоціюються такі цінності, як сила, незалежність, самосвідомість та індивідуальність. Жінки з давніх часів намагалися зробити свою зачіску ідеальною і привабливою для протилежної статі. І це не випадково…

Статистика

За результатами анкетування майже 44 % опитаних чоловіків зізналися, що акуратна, красива, підходить до образу і особі зачіска впадає в очі, а от ноги і одяг «чіпляють» лише 26 % чоловічого населення. Порівняймо: на макіяж звертають увагу лише 4 %. 82 % опитаних чоловіків заявили, що їх думка про жіночої сексуальності складається від того, як виглядають волосся, від їх стану.

Наступним етапом опитування було пропозицію піти на побачення з дівчиною, але потрібно було вибрати між дамою з великим бюстом і незнайомкою, яка володіє красивими і здоровими волоссям. 60% опитаних обрали останній варіант. Так само пропонувався вибір між короткими, але блискучим волоссям і довгими — 70 % чоловіків обрали блиск.

Доглянуті волосся   головне достоїнство

Треба взяти на озброєння дані експерименти, оскільки вони дають зрозуміти, що саме доглянуті волосся — це одне з найголовніших наших достоїнств. Красивий наряд може надіти будь-яка, а ось похвалитися пишністю волосся — далеко не кожна. Серед чоловіків це є певним критерієм відбору. А кожна жінка хоче, щоб на неї звертав увагу протилежну стать. Може тому, сьогодні дуже популярні різні косметичні засоби, вітамінні маски для волосся. Майстри перукарі запропонують вам величезний вибір процедур, які допомагають відновити красу і здоров’я ваших локонів.

Колір

Ще один міф, що стосується переваг чоловіків, це те, що вони більше люблять блондинок. Зараз ми спробуємо розвіяти. Відома компанія «Гарньєр» провела своє «розслідування» і заявила, що 71 % опитаних чоловіків для серйозних стосунків вибирають брюнеток з модними зачісками. Ще одне дослідження показало, що темноволосі жінки сексуально активніші, ніж шатенки і блондинки. Можливо, представники сильної половини людства відчувають це підсвідомо?

Природність — запорука успіху

Як багато часу дівчина проводить у перукаря перед заповітним побаченням. Думаєте, чоловік оцінити це? Зовсім ні. Ми глибоко помиляємося, коли думаємо, що нашому улюбленому сподобаються всі вишукування і нововведення зачіски. Більшість чоловіків любить природність і не визнає «твори мистецтва» на голові. Майже половина опитаних зізналися, що їм дуже подобаються густі, ледь хвилясте волосся, довжина яких нижче плечей, як, наприклад, у Сари Джесіки Паркер. Багато чоловіків у віці за 35 хотіли б бачити на своїй обраниці природну укладку, а так само зачіски у вигляді кісок, що робить жінку більш домашньою і серйозною. Молоді ж люди, навпаки, воліють модні і хитромудрі стрижки, наприклад такі як «Паж».

Як ставляться чоловіки до того, що жінки постійно змінюють зачіску, колір і довжину волосся? Дивно, але багато представників сильної статі схвалюють такі експерименти, але тільки в розумних межах. Треба зауважити, що дівчата, часто і кардинально змінюють свій образ, просто відлякують чоловіків.

Висновки робіть самі. Покладатися на всі ці приклади і наведені дослідження цілком можливо. Немає сенсу їм не довіряти.

Вдалих експериментів!

Написати коментар